Алматы қаласының әкімі Ерболат Досаевтың сапары

3 мамырда NGS мектебіне ресми сапармен қала әкімі Ерболат Досаев келді. Оның келуі біздің мектеп үшін ғана емес, қаланың бүкіл білім беру қауымдастығы үшін маңызды оқиға болды. Әкім оқу үй-жайларын қарап, білім беру процесінің жұмысымен танысты, сондай-ақ оқушылармен және педагогтармен кездесті.

Тексеру коворкинг-орталықтан басталды, онда әкім оқу мен шығармашылықты ұштастырудың заманауи жағдайларын бағалады. Содан кейін ол акт залында, оқу кабинеттерінде және робототехника сыныбында болып, озық технологиялар мен оқытудың инновациялық әдістемелерін іс-әрекетте көрді. Тәжірибелік сабақтар өткізілетін химия, физика және математика бойынша зертханалар мен мамандандырылған кабинеттерге ерекше назар аударылды.

Спорт және шығармашылық алаңдарына, соның ішінде спорт және фитнес залдарына, бассейнге және өнер орындарына ерекше назар аударылды. Әкім NGS мектебі өз оқушыларына шығармашылықтың әртүрлі салаларында физикалық даму мен өзін-өзі жүзеге асыру үшін кең мүмкіндіктер беретінін көріп, ризашылығын білдірді.

Әр түрлі жастағы оқушылар делегациясы мектепке экскурсия жүргізіп, білім беру процесінің ерекшеліктері мен мектептегі өмір туралы әңгімеледі.

Оқушылармен және педагогтармен әңгімелесу барысында әкім Ерболат Досаев NGS қаланың басқа білім беру мекемелері үшін үлгі бола алатынына сенім білдірді. Ол оқу үдерісінің жоғары ұйымдастырылуын, оқытудың инновациялық әдістемелерін және оқушылардың білім беру үдерісіне белсенді қатысуын атап өтті.

Әкім Ерболат Досаевтың келуі мектепті дамытудағы маңызды қадам және оның қазіргі заманғы білім беру орталығы ретіндегі мәртебесін растау болды.