NGS High School орта мектебінің оқушылары корей мәдениетіне енеді

NGS High School Мансаптық навигация бастамасы аясында оқушылар Ksimple жетекші компаниясы ұйымдастырған Кореядағы қызықты лагерьге барды. NFS High School оқушылары жергілікті оқытушылар мен ана тілінде сөйлейтіндердің 28 сағаттық қарқынды корей тілі сабақтарын қамтитын қарқынды бағдарламамен кездесті. Барлық қатысушылар беделді EHWA University (EWHA Language Center) университеті жанындағы тіл орталығынан сертификат алды.

Сабақ соңында балалар Корея мен әлемнің үздік университеттері бойынша қызықты кампус турларына аттанды:

1. Seoul National University (#1 Кореяда, #41 әлемде)
  2. Korea University (#3 Кореяда, #79 әлемде)
  3. Yonsei University (#4 Кореяда, #76 әлемде)
  4. Kyung Hee University (#8 Кореяда, #300-350 әлемде)
  5. EWHA Womans University (#12, #450-500 әлемде)

Оқушылар сонымен қатар дәстүрлі тағамдар дайындауды, Кореяның Ұлттық мұражайына баруды, заманауи к-поп биі бойынша шеберлік сабағын, дәстүрлі атаулы мөрді жасауды, Пхенчхандағы олимпиадалық ауылға баруды және корей ЖОО-на түсу бойынша шеберлік сабағын қамтитын бай мәдени бағдарламамен танысты.

Бұл сапар корей тіліндегі оқушылардың білімін байытып қана қоймай, сонымен қатар Кореяның мәдениеті мен өмір салтына енуде теңдесі жоқ тәжірибе берді, сонымен қатар елдің жетекші университеттерінде оқу мүмкіндіктерімен таныстырды.