Сеулдегі оқытып-үйрету лагері

2024 жылдың қаңтарында NGS High School 8-11 сынып оқушылары Мансаптық Навигация жөніндегі орынбасары Диана Кусаиновамен бірге Оңтүстік Кореяның Сеул қаласына білім беру және мәдени аспектілерге баса назар аудара отырып ұйымдастырылған қарқынды қысқы лагерьге барды.

Екі апта бойы олар жергілікті мәдениет пен өмір салтына еніп, Ewha Womens University жанындағы тіл орталығында корей тілін үйренді.

Лагерь бағдарламасы тек тілдік аспектілерді ғана емес, сонымен қатар Оңтүстік Кореяның жетекші институттарымен, соның ішінде Seoul National University, Korea University, Yonsei University, Kyunghee University және Ewha Womens University-мен танысуды да қамтыды. Бағдарламаның бұл бөлігі оқушыларға елдің білім беру жүйесінің толық бейнесін ұсынуға, сондай-ақ Оңтүстік Корея университеттеріне түсу және оқу туралы құнды түсініктер алуға бағытталған.

Болашақ түлектер үшін бұл тек оқу тәжірибесі ғана емес, сонымен қатар өз өрісін кеңейтіп, халықаралық білім мен мансапқа дайындалу мүмкіндігі болды. Олардың көпшілігі мәдени әртүрліліктің жаңа түсінігі мен құндылығымен, сондай-ақ Оңтүстік Кореяда білім беруді жалғастырудың нақты жоспарларымен оралды.