Мансаптық Навигация бағдарламасы аясында Hyundai зауытына экскурсия

NGS High School-дің 9-сынып оқушылары Мансаптық Навигация бағдарламасы аясында Hyundai зауытына бару арқылы кәсіби дамуын жалғастырады.

Сапар барысында оқушыларға Hyundai зауытында өндірістің барлық кезеңдерін қарастыруға мүмкіндік туды. Олар машиналарды құрастырудан бастап әр бөлікті мұқият тексеруге дейінгі барлық процестердің қалай тиімді ұйымдастырылғанын және жүзеге асырылғанын көрді. Экскурсия зауыттың атмосферасына енуге және өндірістің әртүрлі кезеңдерінің қалай жұмыс істейтіні туралы түсінік алуға мүмкіндік берді.

Hyundai зауытына бару оқушылардың кәсіби өзін-өзі анықтауына бағытталған Мансаптық Навигация бағдарламасының бөлігі болды. Бұл бастама болашақта таңдауға болатын әртүрлі мамандықтар туралы түсінік қалыптастыруға бағытталған.