NGSmart: процестерді тиімді басқаруға арналған инновациялық білім беру экожүйесі

NGSmart платформасы білім беру және бизнес-процестерді бірыңғай тиімді жүйеге біріктіреді.

NGSmart – бұл жай ғана платформа емес, білім беру және бизнес-процестер саласындағы кешенді міндеттерді шешуге арналған тұтас экожүйе.

1. Қол жетімділік: Платформада веб-интерфейс те, мобильді қосымша да бар, бұл процестің барлық қатысушылары үшін ыңғайлылыққа кепілдік береді.
  2. Мотивация үшін геймификация: NGSmart стандартты электрондық журнал шешімдерін ғана емес, сонымен қатар инновациялық геймификация модульдерін де ұсынады. Бұл оқушылардың оқуы мен дамуына ықпал ету арқылы ынталандырады.
  3. Мониторинг және аналитика: Интеграцияланған мониторинг модулі академиялық және басқа көрсеткіштерді тереңірек түсінуге мүмкіндік беретін статистикалық және аналитикалық есептерді қалыптастыруға мүмкіндік береді.
  4. Бизнес-процестерді басқару: NGSmart электрондық құжат айналымын, персоналды басқаруды, жобаларды, келісімшарттар мен төлемдерді есепке алуды қоса алғанда, бизнес-процестерді басқару мәселелерін мұқият шешеді.

Әртүрлі білім беру модельдеріне бейімделген әмбебап шешімдерде әзірленген NGSmart дизайнды қоса алғанда, IT өнімдерін әзірлеудегі заманауи трендтерді ұстанады. Өзектілігіне қарамастан, платформа қауіпсіздік пен өнімділіктің жоғары деңгейін қамтамасыз ете отырып, үнемі жетілдіріліп отырады.

NGSmart – бұл өзекті және тиімді білім беру және бизнес-процестерді қамтамасыз етудегі инновациялық қадам.