NGS-те High School ашылуы: Білім Беруді Дамытудың Жаңа Кезеңі

Біз көптен күткен оқиға туралы– NGS High School ашылуын жариялаймыз. 6 қараша жаңа ғимараттың есіктері ашылып, 8-11 сынып оқушылары жаңа парталарда өз орындарын алғаш рет алған маңызды күн болды.

Бұл біз үшін жаңа ғимараттың ашылуы ғана емес, бұл NGS оқушыларының идеялары мен қажеттіліктерінен шабыттанған бірегей білім беру кеңістігін құру. Біз тек қабырғаларды тұрғызып қана қоймай, әр оқушының әлеуетін ашуға және оларды әлемнің жетекші университеттеріне сәтті түсуге және болашақта мансаптық өсуге дайындайтын Prefoundation атмосферасын құруға тырыстық.

Жаңа ғимарат құру кезінде біз жоғары сапа стандарттарынан бас тартқан жоқпыз. Біз оқушыларымыздың қауіпсіздігі мен жайлылығы осыған байланысты екенін түсініп, құрылыстағы ең жақсы материалдарды ғана қолдандық. Нәтижесінде білім алушылардың жаңа ұрпағының қажеттіліктеріне толық сәйкес келетін заманауи және функционалдық кеңістік пайда болды.

Жаңа ғимаратта біз заманауи оқушылардың барлық қажеттіліктерін, соның ішінде цифрландырылған кабинеттерді, оқу және демалыс аймақтарын, жеке кофехананы, технологиялық фитнес-залдарды және кең конференц-залдарды қарастырдық. Бұл инновациялық кеңістіктер тиімді оқытуды қамтамасыз ету ғана емес, сонымен қатар жеке және кәсіби даму үшін қолайлы және шабыттандыратын орта құру мақсатында жасалған.

Жоғары мектептің ашылуы оқушыларға болашақта табысқа жету үшін ең жақсы мүмкіндіктерді ұсынуға ұмтылуымыздың тағы бір маңызды кезеңі болды.