Стильдің Жаңа Стандарты: Brosh Uniform Серіктестігімен High School Мектеп Униформасы

NGS Brosh Uniform жетекші форма өндірушісімен серіктестікте әзірленген жоғары сынып оқушыларына арналған жаңа мектеп формасын ұсынады. Бұл бастама талғампаздықты, жайлылықты және қатаң стильді біріктіретін ерекше көріністі жасауға бағытталған.

High School-дің мектеп формасы – бұл классикалық академиялық элементтерді -пиджактар, шалбарлар мен юбкалар, сонымен қатар спорттық және күнделікті заттарды: бомпер, спорттық костюмдер мен футболкалар қамтитын тыңғылықты іріктелген ассортимент. Бұл кең ассортимент қазіргі орта мектеп оқушыларының қажеттіліктерін ескере отырып жасалған.

Бұл жобаны сәтті жүзеге асырудың кілті өндірістегі ең жоғары сапа стандартын қамтамасыз ететін Brosh Uniform компаниясымен серіктестік болды. Олардың кәсібилігі форманың әрбір бөлшегінің NGS белгілеген жоғары стандарттарға сәйкес келуін қамтамасыз етеді.

Жаңа мектеп формасы қаңтар айында енгізілді және біз оқушылардың жоғары қызығушылығын қанағаттанушылықпен атап өтеміз. Олардың көпшілігі осы топтаманың ыңғайлылығы мен стилін ескере отырып, жаңа форманы таңдады.