NGS Culture Day: Neo Theatre-де Шындықтан тыс

NGS Culture Day аясында NGS өз оқушылары үшін көрермендерді өнер мен технологияның бірегей әлеміне енгізуге арналған инновациялық Neo Theatre көшпелі іс-шара ұйымдастырды.

Neo Theatre-де ауқымды іс-шара өткізілген NGS Culture Day-оқушылардың мәдени және шығармашылық әлеуетін дамытуға бағытталған бастама.

AlmatyNeo Theatre жай ғана сахна емес, өнер сиқыры мен технология ғажайыптарын біріктіретін нағыз сиқырлы патшалық. Қазақстандағы алғашқы балалар театры интерактивті мюзиклдер мен сиқырлы қойылымдарды ұсынады, қиял мен елес әлеміне есік ашады.

0-ден 11-ші сыныпқа дейінгі 500-ден астам оқушы Neo театры Theatre-ның қызықты әлеміне ену үшін жиналды. Іс-шара оқушылардың ой-өрісін кеңейтіп қана қоймай, білім беру үдерісіндегі мәдени және инновациялық бастамалардың маңыздылығын атап өтті. NGS осындай жобалар арқылы оқушыларының мәдени тәжірибесін кеңейтуге тырысады.