NGS оқушылары Луврды бағындырады: Париждегі Халықаралық көрмедегі мектеп оқушыларының суреттері

Біздің талантты оқушыларымыздың шығармашылық ұмтылыстары әлемдік өнертану қауымдастығының назарын қайта аударғанын мақтанышпен хабарлаймыз.

NGS оқушыларының суреттері Париждегі ең беделді халықаралық "We are the world events" балалар суреттерінің көрмесіне қойылды, оған 45 елдің өкілдері қатысты.

Біздің мектеп үшін бұл оқиға оқушыларымыздың таланты мен шығармашылығын ғана емес, сонымен қатар NGS-те ұсынылатын білім берудің жоғары стандартын растайды.

NGS Орталық Азиядағы алғашқы мектеп болды, оның оқушылары әйгілі Луврда сурет салу бойынша шеберлік сыныбын өткізуге ерекше мүмкіндік алды.

Бұл жетістік біздің команданың бірлескен күш-жігерінің және оқушыларымыздың шығармашылық әлеуетінің нәтижесі болып табылады. Біз шәкірттеріміздің әлемдік тану жолындағы әрбір қадамын мақтан тұтамыз.