NGS және Oxford University Press: Oxford Quality бағдарламасы аясындағы ынтымақтастық

NGS Oxford Quality бағдарламасы аясында Oxford University Press-пен стратегиялық серіктестік туралы құжаттарға қол қойды.

Oxford Quality - Oxford University Press пен әлемдегі жетекші білім беру мекемелері арасындағы жоғары құнды келісім. Бұл ынтымақтастық біздің мектепте ағылшын тілін оқыту сапасын жетілдірудің бірегей перспективаларын ашады.

Үш жыл ішінде NGS жоғары сапалы оқу материалдарымен қамтамасыз ету мақсатында Oxford University Press-пен белсенді түрде ынтымақтасады. Бұл стратегиялық серіктестік тәсіл бізге білім беру процесінің тиімділігін арттыруға және оқытудың озық әдістемелеріне қол жеткізуді қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.