Жаңа Ұрпақ Мектебі NGS
Білім министрлігінің мемлекеттік лицензиясына
сәйкес әрекет ететін
+7 (708) 704 55 44 приемная комиссия +7 (727) 225 05 05 по всем вопросам действующих учеников Алматы қ., Ерменсай ықшам ауданы, Жәңгір хан көшесі, ғимарат 4 (Қабылдау комиссиясының жумыс уақыты: 10:00-19:00)

NGS тобынан

Мектеп директорының Сәлемдесу сөзі

«New Generation School» мектебіне қош келдіңіздер! Қазір аса жауапты сәт, өйткені біз Алматы қаласындағы үздік мектептердің бірін құрып жатырмыз. Бүгінде біздің 20 000 м2 алып жатқан білімге қанық кеңістігіміз бар және біз оны толық балаларға арнаймыз.

Менің үздік мемлекеттік және жеке меншік мектептерде әкімшілік жұмыстағы 25 жылдық тәжірибем білім беру жүйесі сапасының онда жұмыс істейтін мұғалімдерге тікелей байланысты екенін көрсетеді. Осыған байланыста біздің мектебіміздегі №1 бағдар - бұл кадрлар: мұғалімдердің кәсібилігі және педагогикалық дарыны, өз қызметіне берілгендігі, педагог болуға деген ықыласы. Біреуге бір нәрсе беру үшін, алдымен ол қолыңда болуы керек: егер мұғалімдердің тиісті білімдері, машықтары мен шеберлігі болмаса, оқушыларға мектепті жоғары деңгейде аяқтау қиын болады.

Бүгінгі таңда сапалы білім түсінігінің өзгеріп отырғаны да маңызды. Адамға жасанды зердемен жиі бәсекелесуіне тура келетін дәуірде білгірлік және жай ғана білім жинақтаудың маңызы артпайды. Болашаққа нық сеніммен қарау үшін бізге қазірден бастап мектеп оқушыларын шығармашылық, инновациялық тәсілдің көмегімен оқыту, олардың талдамалық қабілеттерін және ақпаратты талдау және жиынтықтау шеберлігін дамыту керек. Бұл адам әлі де үздік болып қалатын салалар. Сондықтан біздің оқытудың №2 бағдары – бұл soft skills деп аталатын: құндылықтар, пайымдар, объективтік ойлау, топтық жұмыс, өзгелердің қамын ойлау.

Жетістік – бұл толыққанды өмірдің міндетті шарты. NGS мектебінде жетістіксіз балалар жоқ. Әрбір баланың өзін жақсы қырынан көрсете алатын Бағыты бар. Сондай-ақ, маңызды міндер немесе біздің №3 бағдарымыз – баланың күшті қырларын анықтау, оған өз талантын көрсетуге көмектесу, оның қолынан барлығы келетіндігін, оның қабілетінің жоғары екендігін сезіндіру болып табылады. Жаңа Ұрпақ Мектебінде баланың үйлесімді білімін құрайтын үш элемент ескеріледі: академиялық білімдер, жеке машықтар және спорттық қабілет. Біз балаларды спортқа, ән-күйге, сурет салуға, барлық адамдардың – әралуан екендігін және әркімнің ерекше және қайталанбайтын тұлға екендігін көруге көмектесетін басқа да өнерге баулимыз. NGS мектебі талантты, перспективалы және дарынды балаларды дамыту және жетістіктерге жеткізу үшін мәре алаңы ретінде ойластырылды және біз осы мақсатқа бағыт аламыз.

Бізге қосыл!

Мы гордимся результатами своей работы, когда видим наших учеников призерами и победителями республиканских и международных олимпиад, спортивных соревнований и творческих конкурсов. Наши выпускники получают приглашения из топовых казахстанских и зарубежных вузов, обладая должной востребованностью и осознанно выбирая будущую профессию. В 2021 году ребята из NGS стали студентами университетов Великобритании, Канады, Нидерландов, США и других развитых стран по более чем 20 перспективным специальностям. Их успех относится и к нам, учителям, давшим не только необходимые знания, но и воспитание, уважение к окружающим, уверенность в себе и нацеленность на результат. Помогая ученикам нового поколения быть ярче, сильнее, умнее, мы помогаем им найти свое место в будущем и стать счастливыми.

От лица нашей команды желаю ребятам бесстрашно развивать свои способности, осознанно ставить цели и уверенно к ним идти. Придерживаться принципов честности, ответственности и позитивного взгляда на мир, сохранять свободу выбора, находить единомышленников и развивать свои интересы. Пусть каждый из вас найдет свое предназначение в жизни и обретет истинное счастье.

Храбрых Алена Юрьевна
Храбрых Алена Юрьевна Мектеп директоры

Алёна Храбрых – жеке меншік білім беру мекемелерін, соның ішінде «негізі қаланған сәттен бастап» іске қосу және дамыту саласында орасан тәжірибесі бар басшы. Оның жобаларының ішінде – Мәскеудің жеке меншік мектептер рейтингінде ең үздік болған «Ынтымақтастық Мектебін», «Ынтымақтастық Мектебі жеке меншік білім беру орталықтарында әдістемелік және ынталандыру бағдарламаларды дамыту жобаларын ерекше атап өтуге болады. Жаңа зияткерлік дәуірінде рухани құндылықтарсыз және міндеттерді шешудің шығармашылық тәсілінсіз жетістікке жету қиын, сондықтан Алёна қазіргі кездің өзінде оқыту саласында жаңашылдық тәсілдерді енгізуде.

В 2017 году прошла отбор в магистратуру Nazarbayev University из числа 300 претендентов для участия в программе подготовки руководителей образования «нового формата». Владеет навыками эффективного менеджмента образовательных процессов, способного трансформировать систему образования.

В период профессиональной деятельности в НИШ города Нурсултан помогла с выбором профессии и поступлением в лучшие зарубежные вузы более 1000 выпускникам. В их лице Самал Булатовна обрела огромное количество друзей по всему миру.

В 2018 году была приглашена Управляющей компанией Школы Нового Поколения NGS для реализации проекта «Карьерная навигация». В течение 2-х лет были подготовлены к поступлению 32 ученика первого выпуска NGS, подписаны меморандумы с такими международными университетами, как PolyU, Glion, Les Roches, Lighnan University. Также в основную программу внедрены предметы IELTS и Provisional English.

За годы работы в образовании Самал Булатовна достигла впечатляющих результатов благодаря своей ответственности, компетентности и любви к детям. Результативность, жизнелюбие, честность и уважение к окружающим – главные жизненные принципы нашего директора.

Педагогикалық құрам

* Педагогикалық құрам үнемі жаңартылады

Советник директора школы

более 37 лет