NGS Charity Bazaar

С самого начала своей деятельности NGS уделяет особое внимание развитию культуры благотворительности. Год от года школа проводит масштабное благотворительное мероприятие, NGS Charity Bazaar, подчеркивая свою приверженность социальной ответственности и активной поддержке общественных инициатив.

NGS өз қызметінің басынан бастап қайырымдылық мәдениетін дамытуға баса назар аударды. Жылдан жылға мектеп NGS Charity Bazaar ауқымды қайырымдылық іс-шарасын өткізеді, бұл оның әлеуметтік жауапкершілікке және қоғамдық бастамаларды белсенді қолдауға деген адалдығын көрсетеді.

Осы қайырымдылық бастамасы арқылы NGS қоғамдағы өзекті мәселелерді шешуге бағытталған әлеуметтік жобаларды қолдайды. Қолдауға ие болған маңызды жобалардың бірі DARA Қоғамдық қоры жүзеге асыратын "Тәлімгерлер" бағдарламасы болды. Бұл бағдарлама балалар үйіндегі балаларға тәлімгерлік пен әлеуметтенуге бағытталған, оларға қоғамға сәтті бейімделу үшін қажетті дағдыларды ұсынады.

Биылғы жылы әсерлі қаражат жиналды—5 339 482 теңге. Бұл қаражат тәлімгер жобасын қолдау үшін DARA қорына жіберілді. Бұл жоба оқушылардың, ата-аналардың және NGS кәсіби командасының күш-жігерін біріктірді. Мектеп осы қайырымдылық процесінің барлық қатысушыларына олардың адалдығы мен қоғамдық маңызы бар бастамаларды іске асыруға қосқан үлесі үшін шын жүректен алғысын білдіреді.